השקעות נדל”ן – האם כדאי להשקיע בקרקעות, משרדים ונכסי נדל”ן בחו”ל?

השקעות נדל”ן – האם כדאי להשקיע בקרקעות, משרדים ונכסי נדל”ן בחו”ל?

כבר זמן רב שהבנקים אינם מציעים ריביות גבוהות עבור תכניות חיסכון ואלו אשר יש להם סכום כסף פנוי מחפשים אפיקי השקעה משתלמים יותר ובאופן טבעי מגלים התעניינות בתחום הנדלן. בשוק הנדלן הישראלי ישנם ביקושים גבוהים, אך מצד שני סכומי ההשקעה הנדרשים הם גבוהים מאוד. ישנו רף כניסה גבוה מאוד בשוק הנדלן הישראלי ולכן רבים ממשקיעי הנדלן לוטשים עיניהם לעבר השוק הגלובלי; שוק בו ניתן ליהנות מתשואה גבוהה ומחירי כניסה נמוכים יותר. נראה שמצב השווקים הפיננסיים בנקודת זמן זו הופך את ההשקעה בנדלן בחול לאטרקטיבית ומשלמת.

להשקעה בנדלן בחול ישנו יתרון נוסף עבור המשקיעים; היא מאפשרת לפזר השקעות. כל שוק פועל תחת נסיבות אחרות; אמנם ישנן השפעות גלובליות, אך תמיד ישנם זעזועים מקומיים המשפיעים בצורה חיובית או שלילית על ההשקעות. לכן על מנת להפחית סיכונים, לא נשים את כל הביצים בסל אחד ונעדיף לפזר השקעות. זעזוע בשוק הישראלי, למשל כתוצאה ממצב ביטחוני, יכול לפגוע בהשקעות שלכם. אך כאשר יש לכם גם השקעות נדלן בחול אתם עמידים יותר בפני הזעזועים המתחוללים בשוק.

גם שיטות המס הנהוגות בחול והסכמי המס בין ישראל למדינות היעד יכולים לשחק לטובת המשקיעים. אך חושב לזכור שבכל מדינה ישנה חקיקת מס שונה וחשוב לבדוק כל מקרה לגופו על מנת לדעת את דרישות המס בכל מדינה.

השקעות בנדלן בחול הן השקעות אטרקטיביות, אך מומלץ לבצע אותן באמצעות חברות נדלן המחזיקות נציגות בארץ ובאמצעותן ניתן להשקיע בפרויקטים בחול.

אהבתם? מוזמנים לשתף!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
סגירת תפריט
Yamit-Logo

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית
השאירו פרטים!

דילוג לתוכן