השירותים שלנו

השואוריל שלנו

הפקת סרטים

סרטי הדמיה (יזמות)

אנו מפיקים בעזרת אנימציית תלת-מימד סרטי הדמיה שיווקיים המדמים באופן מציאותי לחלוטין פרויקטים נדלנ"יים כשהמטרה היא להניע לפעולה את הצופים.

סרטי תדמית

בניית אסטרטגיה שיווקית לחברות נדל"ן ע"י מיתוג ושפה גרפית מתאימה בסרט תדמית לחברת נדל"ן כשהמטרה היא להציג את החברה ולתת בטחון לצופה.

התחדשות עירונית

סרט שיווקי המיועד להצגה לדיירים, עיריות או לקוחות פוטנציאלים, לכל סוג כזה של צופה ישנה אסטרטגיה מדויקת וחכמה בה נציג את הפרויקט העתידי ואת המצב המציאותי נכון להיום.

בנייני משרדים

כשיוצרים סרט המיועד למכירה של משרדים חשוב להראות את המיקום ודרכי ההגעה לבניין, את גדלי המשרדים, האפשרויות העיצוב שישנם והכי חשוב, לתת לרוכשים את ההבנה שזה המקום בו ירצו לגדול ולהתפתח בין אם זה להשקעה או פתיחת משרד בבניין.

הדמיות אדריכליות

תכניות מכר

ותכניות מכר

הדמיית פנים

עיצוב פנים תוך התמקדות בפרטים הקטנים ובשפה עיצובית אחידה התואמת לאופי הבניין והלקוחות. הצוות שלנו יצור עבורכם הדמיה שיווקית באיכות גבוה לפי תכניות מדויקות או לפי מעצב פנים מטעמנו.

הדמיית חוץ

הדמיות ברמה ראליסטית גבוה במיוחד, משולבות בתאורה טבעית עם חומרים וטקסטורות שהופכים תמונה רגילה לכלי שיווקי. ההתמחות שלנו היא בתכנון אורבני, באדריכלות נוף והבנה עיצובית-שיווקית שיוצרת הרמוניה מדויקת להפקת ההדמיה הרצויה.

תכנית מכירה (דו-מימד)

מטרת התכנית היא להציג לרוכשים את המבנה ואופי הדירה ממעוף ציפור, להמחשה קלה וברורה עבור הלקוחות.

תכנית מכירה (תלת-מימד)

תכנית מכירה תלת-מימדית יוצרת נפח ומציגה את הבית מלמעלה במבנה של הדמיה המציגה ריהוט ועיצוב של הדירה כולה.

לפני ואחרי השתלה של שכונת מגורים

הזיזו את החוצץ

לפני
אחרי

סיור וירטואלי

סגירת תפריט
Yamit-Logo

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית
השאירו פרטים!

דילוג לתוכן